Hakkımızda
Manisaisrehberi.com Türkiye'de 2007 yılından itibaren faaliyet gösteren firmaların internetin güçü ile buluşarak, ürünlerini ve hizmetlerini daha büyük kitlelere tanıtması amacıyla kurulmuş bir Firma Rehberidir. İşletmelerin firma profili, iletişim bilgileri, ulaşım haritaları, ürünlerini ve hizmetlerini bünyesinde barındıran kapsamlı bir bilgi ağı yapısına sahiptir.
Kişi,kurum yada kuruluşların internet sektöründe reklam, hosting, domain website yazılımları ile gerek çalışan personelimiz gerekse müşterilerimizin önemi bilip, buna dayalı olarak tüm çalışmalarımıza gereken hassasiyeti göstermek ve %99 değil %100 müşteri memnuniyet sağlamak için elimizden geleni 7/24 dikkatli ve özenli bir şekilde yapmaya gayret göstererek, hizmet vermeye çalışmaktayız. 
Peki Neden Biz Kısacası:
  • ✔ İnternette Kolayca Bulunmanızı Sağlar,
  • ✔ İş Gücünüzü ve Bilinirliğinizi Arttırır,
  • ✔ Müşteri Portföyünüzü Genişletir,
Sizde bu platformda yerinizi almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Firmanı ekle linkine tıklayarak açılan formu doldurun yeter. Gerisini bize bırakın.

Misyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen reklam sektöründe bilimsel teknolojik tecrübeye dayanan bir anlayışla hızla artan rekabet şartlarına uyum sağlamanızı kolaylaştırmak. Uzman ekibimizin bilgi birikimi ile işlerinizin devamlılığını sağlayacak Ortak akıl üretmek .

Vizyonumuz

Manisaisrehberi.com alanında bilimsel, kaliteli, disiplinli, ve doğru hizmet Prensipleri ile çalışma hayatında dürüst ivme kazanmak. Yönetim etkinliğini arttıran ve güçlendiren uzman ekiplerimizin web tasarım, logo, kurumsal sms, kurumsal kimlik, reklam, sektörüne yeni bakış açıları getirebilen çözüm odaklı hizmet sunmak…

 

 


Manisa İş Rehberi Bir İzmirTicaret.NET Kuruluşudur.
Copyright © 2010 Manisa İş Rehberi Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz!